UZMANLARIMIZ

Tork Garaj ekibimiz...

TEKNİK EKİP İLE TANIŞIN

Hakan GÜL

Hakan GÜL

Mekanik


1991 – 2006 yılları arasında Subaru yetkili servisinde ilgili tüm eğitimleri başarı ile tamamlayıp, Ustabaşı olarak görev aldım. 2006 yılından itibaren TORK GARAJ Subaru Özel Servisi’nde  Ustabaşı olarak görev yapmaya devam etmekteyim.

1991 yılından itibaren edinmiş olduğum tecrübeler ile Subaru mekanik ve elektrik konularında kısa sürede çözümleme konusunda uzmanlaştım. Subaru’nun yeni modellerinde OBD cihazı ile arıza tespitlerini yapıp , gerek mekanik gerekse elektriksel arızalara çözüm sunabiliyorum.

Orhan GÜL

Orhan GÜL

Yedek Parça & Mekanik


1996 – 2006 yılları arasında Subaru yetkili servisinde iligili eğitimleri tamamlayıp, Usta olarak görev aldım. 2006 yılından itibaren TORK GARAJ Subaru Özel Servisi’nde Müdür olarak görev yapmaktayım.

Subaru modellerinin orjinal ve muadil parçalarının temininde uzmanlaştım. Gerekli gördüğüm durumlarda yurtdışı bağlantılarımla parça temini sağlayabiliyorum.

Subaru ile ilgili servis hizmetlerimin yanı sıra; aşığı olduğum markanın Motorsporları’nda ön planda yer alması için TORK GARAJ’ın sponsorluğunda Subaru aracım ile lisanslı olarak yarışarak başarılı dereceler elde ederek yarışmaya devam etmekteyim.

Kerem GÜÇ

Kerem GÜÇ

ECU & AR-GE


2016 yılından itibaren TORK GARAJ’da Subaru araçlarına Profesyonel olarak beyin yazılımı yapmaktayım.

Araçların performasını arttırırken aynı zaman da yakıt tasarrufu sağlayabilecek şekilde yazılımını güncellemekteyim. Türkiye’deki yakıt kalitesine uygun koşullarda kilometre ve modelini değerlendirerek araca en uygun standartlarda yazılım yapmaktayım.

Subaru marka ve modellerinde yurtdışında uygulanan güncel bilgileri Türkiye şartlarına uygun olanlarını büyük bir titizlikle inceleyerek sürekli AR-GE konusunda bilgi birikimimi geliştirmekteyim.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum, Ford Otosan’da, benzeri fabrikalar ve çeşitli görevler de çalıştım. Çocukluğum süresince severek takip ettiğim ve gençlik yıllarımda kullandığım Subaru marka araçlara ilgim hiç tükenmedi.

Motor ve mekanik konularına ilgimin artması nedeni ile Ford Otosan’da ve kendi araçlarım da deneyim ve tecrübe sahibi olmama sebep oldu. Merakım, ilgim ve hatta hobim haline gelen bu süreçte, her gün yeni bilgiler ekleyerek mühendislik ve AR-GE konularında araştırmalarıma devam ettim.

2021 yılında faaliyette geçen İzmir şubemiz de siz değerli müşterilerimize kaliteli servis sunmaktan, tecrübe ve deneyimlerimi paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Back to top